Theater- en Schrijfworkshops

Tijdens een aantal weekenden kun je je ook inschrijven voor een theater- of schrijfworkshop. Deze worden gegeven door theatermaakster en schrijfdocente Floor van Lissa.

Een stuk leeg papier of de speelvloer van een theater, beide zijn veilige plekken van waaruit je de realiteit kan onderzoeken of naar je hand kan zijn zetten. Plekken waar je dromen altijd mogen leven. Tijdens de theater en schrijfworkshops vind je de ruimte om je grenzen te bepalen of te verleggen. Een plek om je creativiteit de ruimte te geven en de realiteit naar je hand te zetten.

De weekenden waarop je dit kunt boeken zijn:

27-29 januari
10-12 februari
6-8 april
11-13 mei
25-27 mei
22-24 juni

Een workshop duurt 2 uur en kost 35,-.

Reacties
Frederike – theaterworkshop
“Deze workshop is meer dan spelen, je kunt hiermee jezelf ontdekken, je grenzen verleggen en op een prettige manier je losser en vrijer gaan voelen. Een aanrader om spelenderwijs jezelf verder te ontwikkelen!”

Hennie – schrijfworkshop
“Goede workshop, afwisselend en interessant. Het heeft mij meer inzicht in mezelf gegeven. Mooie aanvulling op het totale aanbod van het weekend!”

Wil Hendriks – schrijfworkshop
“Leuke, verfrissende workshop. Gaf echte eye-openers. Mooie manier om uit het hoofd te geraken.”

Thea – schrijfworkshop
“De schrijfworkshop van Floor was heel inspirerend en verrassend. Ik kan hem iedereen aanraden!”

Comments are closed.